Firmamız Hakkında    |    Departmanlarımız >       |    İletişim

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik projenizi 3 aşamada ele alıyoruz. İlk aşama hedefleriniz ve felsefeniz doğrultusunda projenin analiz edilmesi,
ikinci aşamada görsel kimliğin geliştirilmesi ve son aşamada tüm çalışmaların kamuoyuna arzedilmesi, tamamlayıcı tüm uygulamaların tamamlanması, feedback'lere göre strateji planlamasının modifiyesi.

Kurumsal Kimlik porjesi kapsamında vereceğimiz hizmetleri şu şekilde özetleyebiliriz:
Logo Tasarımı, Antetli Kağıt, Kartvizit, Zarf, Dosya, Tebrik Kartları, Davetiye, Ürün Ambalajları, Poşetler, Ürüne Özel Çalışmalar, Tüm İlanların, Medya Reklamları, basın bültenlerinin ve tabela, flama, bayrak vb. tamamlayıcı unsurların hazırlanması, Fatura, irsaliye, e-mail, fax vb. taslaklarının hazırlanması, Kurumu tanıtıcı periyodik yayınların (dergi v.b.) tasarımı ve baskısı, çeşitli promosyonların startejik hedefler doğrultusunda belirlenip oluşturulması, Tüm outdoor projeler...

Kurumsal Kimlik, uzun ve hayati bir süreçtir. Bugun aynı ürünü, sadece uzun yıllara yayılan tanıtım çalışmaları sayesinde rakiplerine göre 2 kat daha pahalı satan firmalar, kurumsal kimlik çerçevesindeki reklam ve tanıtım bütçelerini her geçen gün daha çok arttırmakta ve sonucunu birebir artan cirolarında gözlemlemektedirler.

Evrimnet olarak, markanız için tüm bu çalışmaları bölmeden tek bir odaktan kontrol edilebilen bir bütünlük içinde adınıza kendi markamız ve başarımız olarak benimseyerek üstlenmeye hazırız.

 

%   Kurumsal Kimlik Yaratılması

%   Kurumsal Danışmanlık       Hizmetleri

%   Basılı Medya: Katalog'dan       Antetli Kağıda Kadar...

%   Medya Reklamları
Firma İsmi
:
Yetkili İsmi
:
Telefon
:
E-Mail
:
Projeniz & İstekleriniz
: