Firmamız Hakkında    |    Departmanlarımız >       |    İletişim 

Katalog Tasarımı - İnsert Tasarımı

Evrimnet, kurumsal startejilerinizi veya yeni hedefleriniz doğrultusunda kamuoyuna arzedeceğiniz tanıtım çalışmalarının tümünü bir toplam proje olarak benimseyip basılı ve görsel medyada sizin için kullanılacak tüm çalışmaları organize ederek onayınız sunar.

Antetli Kağıt, Kartvizit, Zarf, Dosya, Tebrik Kartları, Davetiye, E-mail taslağı v.b. tüm kurumsal malzemelerin oluşturulması, Tüm İlanların, basın bültenlerinin hazırlanması ve ilgili medyada sunulurken takibi, Tanıtım çalışmalarının sonuçlarının, kamuoyu feedbacklerinin derlenmesi ve kurumunuza periyodik olarak raporlanması, Periyodik yayınların (ilan, bülten, dergi v.b.) tasarımı ve baskısı...

Yukarda sayılan çalışmalar için kurumunuzun birçok farklı firmayla değişik aşamalarda çalışması, proje bütünlüğüne zarar verebileceği gibi, işgücünüze ve zamanınıza da olumsuz etkileri olabilecektir. Ayrıca bu çalışmaların sonucunu da takip etmeniz, medyaların çeşitliliğinden dolayı çok zor olabilir.

Evrimnet, size tüm bu çalışmaların tek elden, belli bir strateji ve planlama doğrultusunda yapılarak, sonuçlarını da bilimsel raporlama metodlarıyla masanıza sunmayı öneriyor.

 

%   Kurumsal Kimlik Yaratılması

%   Kurumsal Danışmanlık       Hizmetleri

%   Basılı Medya: Katalog'dan       Antetli Kağıda Kadar...

%   Medya Reklamları
Firma İsmi
:
Yetkili İsmi
:
Telefon
:
E-Mail
:
Projeniz & İstekleriniz
: