Firmamız Hakkında    |    Departmanlarımız >       |    İletişim


 

Neden "Film" ...

Tanıtım filmleri, özellikle tüketici alışkanlıklarının yönlendirilmesi konusunda 60'lı yıllardan bu yana çok önemli bir rol üstlenmiş, özellikle 90'larda gelişen bilgisayar teknolojisinin entegrasyonuyla da, firma ve kurumların lansmanlarında vazgeçilmez hale gelmiştir.

Reklam ve Tanıtım Filmleri, tüketicinin işitsel ve görsel algılamasında, üst düzeyde etkin bir rol üstlendiğinden, pazarlamanın her geçen gün daha da çetrefilleştiği piyasa koşullarında, bu mecranın nimetlerinden faydalanmamamk ciddi bir stratejik hatadır.

Birçok firma, ürün ve hizmetlerini, artık gelişmiş video kataloglarla lanse ediyor, "görselliğin ve görüntünün sihrini" kullanıyor. Kimbilir, tüketicinin hafızasında belki reklam müziğinizle belki de size özel yaratılacak sevimli bir kahramanın kişiliğinde canlanacaksınız. Multimedia CD'ler ile entegre kullanılacak tanıtım filmlerinin hazırlanması ve sizi "marka"laştıracak reklam fikirlerinin yaratılması, konunun ehli olmayan kişilerce imkansızdır. Bu iş için ayıracağınız bütçenin en sağlıklı şekilde kullanılması ve size kat kat kar olarak dönmesi için Evrimnet sizi bu konudaki tecrübesini paylaşmaya davet ediyor. Bizle çalışmaya karar vermeden önce, hem başka firmalarla hem bizimle çalışmış, firma ve kurumların önerilerini dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

%   Neden "Film"

%   Sizin İçin Neler Yapabiliriz

%   Ekipman

Firma İsmi
:
Yetkili İsmi
:
Telefon
:
E-Mail
:
Projeniz & İstekleriniz
: